Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plecionkarstwo w Chinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Ogólnopolskie Stowarzyszenie Plecionkarzy i Wikliniarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz Maląg
Terminator / wyrabia obręb górny

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Krzysztowie, cieszę się, że moje wypowiedzi zostały zauważone. Zależy mi na tym, aby polskie plecionkarstwo przetrwało. Forum skupia dużą liczbę plecionkarzy i przedsiebiorców z okolic Nowego Tomyśla, warto namawiać również innych miłośników wyplatania z dalszych regionów kraju - Internet daje duże możliwości. Forum skupia wielu pasjonatów, których szczególnie cenię: Pan Zdzisław Kwasek, Pan Andrzej Pawlak i będę ich mobilizował do dalszej aktywnej działalności na gruncie Stowarzyszenia - bo w pojednykę nic nie zdziałamy. Warto przenieść ten wątek dyskusji do kategorii Stowarzyszenie, gdzie już nawiązał do tych problemów Pan Zdzisław. Hayd Park zostawmy na swobodniejsze tematy.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
pierzol11

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też zależy na jego przetrwaniu, związałem nijako z nim swoje życie(nawet żona nieraz wypomina mi, że więcej czasu poświęcam wiklinie niż jej Sad ) i planuje przyszłość. Nie wiadomo jak będzie, od nas to zależy, od otwartości umysłu i chęci zmian, od otwartości na innych.I myśle, że nie ma większego znaczenia skad będą pochodzić osoby-firmy chcące ze sobą współpracować-ze wschodu, zachodu, północy czy południa kraju- wążne żeby istniała w nich chęć zmian, walka o przetrwanie, o lepsze jutro i chęć prowadzenia wspólnej "polityki" a nie chęć wzajemnego zwalczania się. Ale w imię czego?

Tak sobie myślę- kiedy "pseudo hurtownik" płacacy psie pieniądze za skupowane wyroby straciłby swoją równowagę i pewność siebie? Gdy kto inny podbierze mu jego tania siłę robaczą i zaproponował lepszą ofertę.Rynek cen pewnie sam by się częściowo poprawił.Może...
www.firma-artex.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Nie Lut 28, 2010 21:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Ogólnopolskie Stowarzyszenie Plecionkarzy i Wikliniarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: