Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technorattan

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Wiklina i inne surowce plecionkarskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz Maląg
Terminator / wyrabia obręb górny
Terminator / wyrabia obręb górny

PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 17:42    Temat postu: Technorattan Odpowiedz z cytatem

Niedawno na moim blogu o wnętrzach i nowoczesnych meblach ECO+DESIGN opublikowałem artykuł Technorattan jak makaron gdzie starałem się zasygnalizować problem nazewnictwa nowoczesnych materiałów do produkcji mebli. Jestem ciekaw opinii uczestników forum.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sty 26, 2011 17:42    Temat postu:

Powrót do góry
origami
Bywalec / sortuje pręty
Bywalec / sortuje pręty

PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że wszystko musi mieć swój smak. Meble z tej strony którą podałeś przypominają mi czasy komuny. Wtedy nawet w autobusach miejskich były siedzenia przypominające to tworzywo, nie mówiąc o barach mlecznych. Nie do wszystkiego pasuje ratan. To jak z przystawką do obiadu. Może być wykwintna, ale i musi być delikatna by nie przysłonić smaku dania głównego. Na stronach tego sklepu internetowego natrafiłam na ciekawe meble Belldeco w stylu rustykalnym oraz vintage, w których zastosowano delikatne połączenie nowoczesnego MDF z rattanem. Mimo że połączenie surowców szokuje, to efekt jest dość stylowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 24, 2014 17:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Wiklina i inne surowce plecionkarskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: