Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

domowy brudownik - plastik czy wiklina

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Posępnica
Bywalec / sortuje pręty
Bywalec / sortuje pręty

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 17:25    Temat postu: domowy brudownik - plastik czy wiklina Odpowiedz z cytatem

Planując wyposażenie łazienki często sobie zadajemy pytanie jaki kupić brudownik, czyli inaczej mówiąc kosz na brudne ciuchy. Jeżeli robimy łazienkę w drewnie i wiklinie to odpowiedź pojawia się sama. Ja mam za mało miejsca w łazience i brudownik musi stać w kuchni pod zlewem, zresztą pralka też jest w kuchni. Wiklinowy kosz stracił by wówczas swój urok. Jednak już niebawem planuję remont łazienki z drewnianą wanną umożliwiająca hydromasaż i wówczas wiklinowe szafki i kosz na bieliznę będzie pasował idealnie. Zresztą w tym taemacie to polecam ten ciekawy poradnik internetowy , a szczególnie artykuł pt. "Domowy brudownik". Nawet nie sądziłam jak dekoracyjny element wyposażenia łazienki może być zwykły kosz na ciuchy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 17:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: