Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie za pomocą wierzbowych witek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kesawk
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 13:53    Temat postu: Leczenie za pomocą wierzbowych witek Odpowiedz z cytatem

Tekst pobrałem i przetłumaczyłem za pomocą Google http://forum.yarborok.ru/viewtopic.php?t=686Jest stosowany w leczeniu depresji, nerwic i stanów zależnych.

Barnaulets próbował sobie wyobrazić, pręty zabiegów

W telewizji, Aleksander widział historię, że gdzieś na Syberii alkoholizmu leczyć za pomocą baty. I zapala się marzenie, aby pozbyć się starego sposobu życia.
Porkoterapiey, lub jak to brzmi w sposób naukowy, wpływem bólu, jak dowiedzieliśmy się, "ja" prowadzi badaczy Nowosybirsk - psycholog Hermann Pilipenko i MD, psychiatra Marina Chukhrova. Po nawiązaniu połączenia z centrum psychoterapii "trans", gdzie są ci naukowcy, zgodziliśmy się sprzedać nasz pacjenta na sesję. Pracownicy "Trance" zgodził.

drogowego

W wyznaczonej godzinie, Aleksander przyszedł do naszego biura. Nie tchórzem. Nawet się uśmiechnął. Jednakże, bardzo nerwowy. To zrozumiałe - śmiał się upewnić, że wychłostać rózgami ...
Im bliżej do rytmu regionu Nowosybirsk, bardziej zauważalny zmienia nastrój naszego protegowanego. Stał się bardziej cichy. Napięcie wzrasta. "Mam słabe nogi - mówi Alexander - ale nie sądzę, że mogę zmienić zdanie. Powiedziałem, że pójdę do końca. To jest moja ostatnia szansa. "Czasami on głowę w dłoniach. Skurcze mięśni twarzy. Przy okazji wyszedł na papierosa.
- Nie martw się, to nie będzie działać - zapewnił
Alexander - jak to z powrotem do Barnauł coś?
Przed wejściem do Centrum Nowosybirsk psychoterapii, powiedział:
- I wtedy przypomniał sobie frazę z "Mistrza i Małgorzaty", kiedy Jezus przyszedł do Piłata, prosił: "I możesz mnie puścić?" ...
Niemiecki psycholog i psychiatra Marina Pilipenko Chukhrova prowadzi Alexander do małego pokoju. W pokoju były dwa fotele i kanapa.
Frolov poszedł do psychoterapeutycznej rozmowy.
Gradem pytań dość silnie: jak długo pił? Ile można wypić? Czy czasy, kiedy w nocy można usłyszeć głosy, widać żadnych efektów? Jaka jest twoja dawka zatrucia?
- Co zrobić, jeśli trzeba było się napić wieczorem dużą dawkę alkoholu, a rano trzeba pracować?
- Tabletki kwasu acetylosalicylowego Społecznej, a następnie wycieczka długie spacery ...
- Masz zbudowane przyszłe życie, w którym nie będzie miejsca picia?
- Nie
- Jak to? Czy chcesz przestać pić, to ogromny rezerwuar znanego życia od piłeś, myśli o problemach w pracy - wypił. Co tam będzie? Co masz zamiar podjąć? Rzuceniu picia ...
- To jest możliwe, aby wyciąć układanki, cross-stitch ...
I tak dalej ...

terapia z prętów

Przed zabiegiem, Aleksander podpisał papier, który nie zgodził się na procedur.
- Rozbierz się nagrzewa i położyć się na brzuchu, ręce rozciągają się wzdłuż ciała.
Alexander postępować zgodnie z instrukcją. Herman Pilipenko ciągnie pręt - pręty wierzby o różnych grubościach. Po pierwsze, lekarz bada próg bólu, aby obliczyć siłę, z jaką można Smack pacjenta.
Następnie rozpoczyna się procedurę. Garmana prostu przecina barów powietrza wokół ciała pacjenta. On reaguje natychmiast - skulił się, skurcze mięśni.
- Widzisz, ja cię nie dotknął, a jesteś już reakcji. Jest to bardzo negatywne oczekiwania utrudniają Ci w życiu - mówi Herman - rozluźnij mięśnie. Ból - miarą życia, a nie śmierci. Czujesz ból, to znaczy, że żyjesz. Ból przechodzi przez 5 - 10 sekund. Ja to wiem. Przed rozpoczęciem leczenia pacjentów z tej metody, próbowałem go na własne oczy.
- I więcej niż raz - potwierdza psychiatra Marina Chukhrova - raz Herman uderzył uzdrowiciela ludowego Anne Fleur. Ona, przez sposób, że mieszkasz w górach Ałtaj. Bałem się spojrzeć na tę procedurę. Ale Herman nawet nie płakać. Generalnie ta kobieta ciekawych zabiegów. Leczy alkoholików następująco. Na początku wydaje się być "grzebiąc" pacjenta w oborniku. Pełni obkladyvaet gnój ciała na głowę kładzie słomę do człowieka zdławionym. Czyta jakieś modlitwy, a dopiero potem zaczyna biczować. Zapytaliśmy, że podzieliła się doświadczeniem - dla celów naukowych, niezbędnych do porównania różnych metod ...
Klepanie na zmianę z psychoterapeutycznej rozmowy. Na drobniejszych gałązek Herman wychodzi na to, że grubsze. Jednym z połamanych gałązek z tyłu Alexander. Pierwsze ciosy były słabe, ale za każdym razem ich siła wzrasta. Strajki są dostarczane na całym ciele - na plecach, nogi, pośladki. Czasem z ust Aleksandra widzi jęczeć.
- Jakie są twoje odczucia po atakach? - Zwraca się do lekarza
- Po drugiej stronie temperatury ciała ... I nie bardzo rozumiem, co się dzieje.
Herman próbuje wyrwać najmniejszej emocji pacjenta. Po kolejnym ataku Alexander zmarszczył brwi.
- Jak myślisz, co teraz? - Zwraca Herman.
- Chcę żyć bez rumieni ...
- Czy ty, będzie musiał żyć - wspieranie wzniosłe rozmowy niemieckim, rozszczepienie powietrze z prętów.
Procedura Porkoterapii dla Aleksandra trwało ponad godzinę. Na odwrocie były odpowiednie utworów ...

droga z powrotem

Całą drogę z powrotem, Aleksander był w świetnym humorze.
Dodał, energię, poczucie izolacji i zniknął nerwowość.
Całą drogę do Barnauł zacytował wersety korespondenta Wysockiego. Opowiadana dzieła ILF i Pietrowa. Opowiedziana biografia rosyjskich klasyków
- Dostojewski, Tołstoj, Lermontow ...
Nawet filozofował.
Herman Pilipenko powiedział nam, że Aleksander "dość" na co najmniej tydzień.Pełne odzyskanie nadal wymagane jest 3 - 4 sesje.

po jednym tygodniu

Aleksander przyszedł do nas przez tydzień. W tym czasie on nie pije ani kropli.
- A ja myślę o tym nie chcę - mówi - nie ciągnąć. Szczerze mówiąc, w drodze powrotnej z Nowosybirska ledwo pamiętam. Pamiętam, jak się tam, jako lekarze pracowali ze mną. Prawdziwi profesjonaliści. Przez 20 minut, byłem całkowicie odkryte.
Czułem się jak mały chłopiec ...
Kiedy Herman powiedział: "Teraz ostatni raz cię zranić, a będziesz wolny," Śmiałem się. To było coś w rodzaju histerycznego śmiechu. Pomyślałem sobie: "Strajk, strajk! Stałem jeszcze! "

Reklama

Wysłany: Pon Sie 11, 2014 13:53    Temat postu:

Powrót do góry
origami
Bywalec / sortuje pręty
Bywalec / sortuje pręty

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe. W sumie Syberia i alkoholizm leczony różdżkami. Chociaż osoby z problemami psychicznymi (czy zdrowotnymi) "łykną wszystko". Każde placebo może dać im ozdrowienie. Pewnie w Europie można by było różdżkami leczyć problemy z erekcją, słabością miesięczną, czy problemy ze snem wynikające chociażby z zaburzeń testosteronu http://wylecz.to/pl/choroby/endokrynologia/niski-poziom-testosteronu-u-kobiet-i-mezczyzn.html#.

Jestem jednak ciągle pod wrażeniem samobójstwa Robina Williams'a. To, że gorzała go wykończyła to rozumiem, terapia i takie tam nie pomogło, zdarza się może otoczenie za dużo oczekiwało. W końcu "anioły bieszczadzkie" to ta grupa twórców, która kiedyś zaszyła się w dzikich górach by mogła żyć tak jak chce i im to pomogło, a nie terapia odwykowa.

Zastanawia mnie jednak placebo Williamsa. Susan Schneider. Znam facetów których udana miłość niczym syberyjska różdżka, wyciągnęła z dołka. No ale ona samobójstwo męża odkryła po dłuższym okresie czasu, chociaż mieszkali pod jednym dachem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kesawk
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie polecam leczenia rózgami jedna podaję temat jako ciekawostkę. Pozdrawiam
Reklama

Wysłany: Pią Sie 22, 2014 20:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: