Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego w Polsce nie ma ładnych e-sklepów z ładną wikliną?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Pytaj - odpowiemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martha145
Podglądacz / zamiata pracownię

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 10:37    Temat postu: Dlaczego w Polsce nie ma ładnych e-sklepów z ładną wikliną? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Treść wiadomości kieruję do wszystkich, którzy zajmują się produkcją i sprzedażą wikliny, aby zarobić na życie.

Jestem sobie zwykłym szarakiem, który lubi wyroby z wikliny. Jak każda baba - widzę ładny koszyk z wikliny i wyciągam portfel, widzę szafkę z wiklinowymi szufladami i świecą mi się oczy. Wczoraj wpadłam na pomysł włożenia do mojego odnowionego kredensu koszyków, gdyż szybki są nowe i prześwitują. Oglądam strony... pierwsza, druga, trzecia, czwarta... na Allegro. Znalazłam niezłe koszyki, i chcąc nacisnąć KUPUJ, chwilę się zawahałam. Bo pewnie koszyki robione są w Chinach. Dlatego duży koszyk kosztuje 20zł, a nie 35zł.

Jako, że lubię wspierać lokalną (polską) produkcję i staram się unikać produktów chińskich, zaczęłam szukać na allegro koszyków od producentów. Kilka jest, ale jak w tym gąszczu znaleźć to, czego się szuka? Wpisywałam kolejne słowa kluczowe "producent" "polska produkcja", "polski" itp. ale to powodowało jedynie większą frustrację.

Potem wpisałam w Google "wiklina sklep producent", "polska wiklina sklep" itp. Znalazłam trochę sklepów, ale są one bardzo obrzydliwe i kompletnie nie user-friendly. Jeden sklep na każdym zdjęciu miał (o zgrozo) ogromny znak wodny, NA ŚRODKU, który uniemożliwiał dokładne obejrzenie produktu (alewiklina.pl). Zdjęcia w sklepach są marnej jakości (ciemne, wiklinowe tło, znaki wodne w dziwnych miejscach), a same produkty są źle wyeksponowane. Opisy są niekompletne. Jest kilkanaście kategorii, które utrudniają poszukiwania. Zajmuję się projektowaniem stron WWW i poprawianiem ich "użyteczności", więc wiem, o czym piszę. Chciałabym kupić polski koszyk wiklinowy, który jest ładny, łatwo go znaleźć i przyjemnie kupić. Dlatego chciałabym Was - producentów i sprzedawców wikliny - zagrzać do walki o biznes internetowy Smile

Czy w Polsce można wyprodukować koszyk, który wygląda tak (podobnie):
http://home-you.com/167011762-22605-thickbox/kosz-cottage-dot.jpg
http://www.koszyki.net.pl/images/foto_sklep/kosze_do_domu/EW5339.L/EW5339.L.jpg
http://home-you.com/167019009-32870-thickbox/serwetnik-decolace.jpg

A jeśli można, i są, to chętnie otrzymam link do sklepu.

Te koszyki nie są tanie, dlatego zastanawiam się, ile na przykład kosztowałby koszyk, który jest po linkiem w wymiarze największym, żeby to się opłacało? Czy ktoś mi wyceni? Smile Tam kosztuje 59zł.

http://home-you.com/pl/salon-bielizniaki-meble-kosze/167011762-kosz-cottage-dot.html

Taki koszyk mi się podoba i chciałabym go kupić, ale najchętniej polskiej produkcji.

Ukłony,
Marta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 08, 2016 10:37    Temat postu:

Powrót do góry
kesawk
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ładne polskie kosze kupisz u Świątkowskich. Wpisz w Google wikliną polska Leszno. Zobacz teżhttps://www.vikla.pl/artykuly-z-wikliny/artykuly-ogrodowe.html. Pozdrawiam
Muldar

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze o kontakt na biuro@peno.com.pl przedstawię Pani skrzynki wiklinowe, do regałów, szafek z Polskiej ekologicznej wikliny i oczywiście produkowane w Polsce przez podkarpackich wykonawców, w bardzo atrakcyjnych cenach, zrobię kilka zdjęć jak prezentują się na "żywo"
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pleciuga
Terminator / wyrabia obręb górny
Terminator / wyrabia obręb górny

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę, że może być wiklina ekologiczna i nieekologiczna. Kolejny dziwny chwyt reklamowy.
Reklama

Wysłany: Sro Cze 22, 2016 15:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Pytaj - odpowiemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: