Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

do współpracy w projekcie "Odzyskiwanie Rzemiosł"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Ogłoszenia i komunikaty. Announcements of buying and selling plaited materials and products.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka Bar
Podglądacz / zamiata pracownię

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 15:25    Temat postu: do współpracy w projekcie "Odzyskiwanie Rzemiosł" Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile
Cieszę się że po długim czasie poszukiwać trafiłam na Wasze forum.
Jestem projektantką wzornictwa szkła, zupełnie inna branża, ale sprowadza mnie tu nowy projekt.

Biorę teraz udział w "Odzyskiwaniu Rzemiosł", w ramach zaprojektowałam 1 przedmiot z wikliny i 1 ze szkła. Celem projektu jest wypromowanie plecionkarstwa pomorskiego podczas dużego Festiwalu Gdynia Design Days, który odbędzie się w Gdyni 1-10 lipca. Festiwal ściąga ludzi z całej Polski oraz krajów nadbałtyckich.
Tam będą prezentowane przedmioty zaprojektowane przez zaproszonych projektantów a wytworzone przez Pomorskich rzemieślników. Prototypy i krótkie serie, w ładnej oprawie, w formie wystawy. Jest zaplanowana sprzedaż przedmiotów, a dochód z niej zostanie przeznaczony na realizację kolejnych serii zamawianych u rzemieślników.
Ma to na celu 1.zainteresowanie nowej grupy ludzi wyrobami rzemieślniczymi (też z wikliny) i wykreowanie tzw. mody na tego typu przedmioty i 2. kontynuacja tradycji rzemieślniczych poprzez zlecanie nowych wzorów rzemieślnikom z Pomorza oraz ich promocję.

Wykonałam prototyp koszyka w Swornegacie. Teraz poszukuję plecionkarza, który podejmie się współpracy i wykona na początek zamówienie na 10 sztuk takiego koszyka z wikliny do 26-27 czerwca, a w dalszej perspektywie będzie chciał kontynuować współpracę i wykonywać zlecenia na zamawiane ilości.
Projekt powstał na Pomorzu i będzie miał swój finał , dlatego zależy mi na tym, aby osoba plotąca była z rejonu Pomorza i okolic.

Mam zdjęcie prototypu i zapis procesu powstawania (etapy i ilości witek). Wymiary niewielkie: ok. 30 cm średnicy i 14 cm wysokości.
Materiały mogę przesłać w prywatnej wiadomości lub mailowo (ponieważ nie mogę publikować projektu przed 1.07)

Będę wdzięczna za szybki kontakt od zainteresowanej osoby Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka Bar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Cze 15, 2016 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
Agnieszka Bar

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 20:43    Temat postu: cd Odpowiedz z cytatem

Podbijam moje zapytanie drodzy Plecionkarze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Cze 16, 2016 20:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Ogłoszenia i komunikaty. Announcements of buying and selling plaited materials and products. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: