Forum Wiklina Polska Strona Główna Wiklina Polska
Forum poświęcone wierzbie, wiklinie i innym materiałom plecionkarskim w kulturze oraz ich gospodarczemu przetwarzaniu.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dalej ze Stowarzyszeniem?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Ogólnopolskie Stowarzyszenie Plecionkarzy i Wikliniarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plecionka
Terminator / wyrabia obręb górny

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 12:40    Temat postu: Co dalej ze Stowarzyszeniem? Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jakoś nie ma żadnych informacji, chciałbym zadać kilka pytań i poprosić o oficjalne stanowisko zarząd z prezesem Górczyńskim na czele.

Proszę też o wypowiedzi innych co myślicie o tym.

1. Dlaczego Andrzej Pawlak zrezygnował z funkcji wiceprezesa i członkostwa w zarządzie?

2. Co zrobiono by temu zapobiec?

3. Dlaczego nie ma strony internetowej blisko pół roku temu poinformowano nas że strona będzie wkrótce?
Kiedy to wkrótce nastąpi?

4. Jakie plany ma zarząd w związku z rozwojem stowarzyszenia na najbliższy czas?

5. Dlaczego nie powołano jeszcze ,obiecanego na walnym przez prezesa Rafała Górczyńskiego klastra?

6. Jakie działanie podjęto w postulowanym m.in na walnym problemie rozprzestrzeniania się Nawłoci Kanadyjskiej?

7. Czy Stowarzyszenie jest już organizacją pożytku publicznego,jeśli nie to dlaczego?

8. Czy wiadomo już jaki jest termin walnego zebrania ?

9. W związku ze zmianami personalnymi w zarządzie [rezygnacjami i być może powołaniem nowych członków zgodnie ze statutem] jaki jest obecny skład zarządu?

10. Czy została już zarejestrowana nowa nazwa stowarzyszenia ,uchwalona na walnym?

Z wikliny można wypleść wszystko ,ale nie wszystko warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Wto Mar 17, 2009 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
mietas9
Czeladnik
Czeladnik

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plecionka napisał

Cytat:

3. Dlaczego nie ma strony internetowej blisko pół roku temu poinformowano nas że strona będzie wkrótce?
Kiedy to wkrótce nastąpi?
5. Dlaczego nie powołano jeszcze ,obiecanego na walnym przez prezesa Rafała Górczyńskiego klastra?

Kiedyś proponowałem stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo opowiedz była taka ,że strona jest w opracowaniu i nie ma takiej potrzeby.
Myślę ,że w tym temacie sprawę pokpiono.Urząd miasta ma doskonale funkcjonującą strone internetową a my plecionkarze ci zrzeszeni i nie dla miasta zrobiliśmy bardzo dużo i wydaje mi si,e że gdyby poproszono Urząd to strona by była tak zwykle w ramach dobrze pojętej współpracy.

KLASTER
Myśle że sprawa klastra była tylko wynikiem dotacji jakie miała firma szkoląca. Ponadto przy dzisiejszym stanie plecionkarstwa nowotomyskiego nie ma z kim takiego klastra tworzyć.
Nikt nie wie ile jest firm działających legalnie na rynku ,które mogły by taki klaster ztworzyć(też zadawałem takie pytanie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mietas9
Czeladnik
Czeladnik

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytoczyłem tu cytat mojej wypowiedzi na forum w sprawie klastra.
co się zmieniło w tej sprawie --NIC
Cytat:
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 17:59 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
cieszy mnie że podjęłeś temat
Wydaje mi śię ze sprawa jest poważna.I właśnie Stowarzyszenie może srodowisko nasze zintegrować na tyle i wspomóc małe zakłady plecionkarskie aby nie musiały sprzedawać wyrobów pośrednikom,by mogły te swoje wyroby sprzedawać bezpośrednio zabierając marże pośrednikom a tym samym zarabiając więcej tylko ktoś musi tym ludziom pomóc bo sami mając firmy 1 -2 osobowe nie są wstanie przyjąć większych zamówień,w komasacji zamówień widzę rolę Stowarzyszenia,tylko nie wiem dlaczego nie mogę się doprosić o spotkanie członków w tej sprawie.
Były spotkania szkoleniowe w sprawie powołania klastra "Wiklina Nowotomyska"
byłem na obu spotkaniach temat ciekawy być może dający rozwiązanie
sprawy opłacalności naszej produkcji.Zastanawia mnie tylko czy będzie z kim ten klaster tworzyć jak wszystkie Firmy Plecionkarskie padną
Są też środki z programów Unijnych dla małych Firm,ale naszych zakładów nie nie stać na te programy nie mamy tyle środków aby sprostać wymogom
i pozostaje pytanie w takim układzie co możma zrobic???
podyskutujmy jestem gotów do takiej dyskusji w każdym miejscu,tu na forum czy na spotkaniu Stowarzyszenia

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
plecionka

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jasne ,tylko Prezes Górczyński w mowie przedwyborczej obiecał klaster ,tzn że jeśli nie doprowadzi do jego powstania to zrezygnuje.
Pytam bo zakładam że klaster powstanie.

Powrót do góry
Rafil
Bywalec / sortuje pręty
Bywalec / sortuje pręty

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Macieju Pawlaku(Plecionka) oraz Mieczysławie Rybarczyk(mietas9),na te i wszystkie inne pytania odpowiem wam na zebraniu przed świętami!!!Zaproszenie w drodze!Z poważaniem Rafał Górczyński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mietas9
Czeladnik
Czeladnik

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się z zaproszenia
Jednak mam obawy czy to zaproszenie nie ma celu ataku na mnie tak jak było ostatnio po tamtym spotkaniu. Byłem mocmo zdegustowany.Mam nadzieję że to znalazło się w protokole zebrania.Pan Prezesie wie doskonale o co chodzi. Mam w dalszym ciągu List Otwarty napisany do Stowarzyszenia w tej sprawie ,nie opublikowałem go tylko z uwagi na to że w połowie pażdziernika miałem zawał a potem jakoś nie miałem ochoty szarpać nerwów.
Współuczestniczyłem prawie we wszystkich przesięwzięciach organizowanych przez Stowarzyszenie wykonując wszystkie prace nieodpłatnie Na stronie internetowej Firmy promuję działania Stowarzyszenia zamieszczając informację o wydażeniach ,jest na stronie link do Strony Stowarzyszenia ,ale nie działa bo niema takiej strony.
Również na Forum w dyskusji zamieszczam informację o wydarzeniach ,czy linki do zdjęć lub artykułów promując tym samym Stowarzyszenie.
To że ta dyskusja się na Forum odbywa jest wynikiem zaniedbania ,lub brakiem umiejętności organizacyjnych.
Mam nadzieję że to się poprawi i że stowarzyszenie zacznie dbać o cele statutowe i interesy grupy zawodowej jaką są Plecionkarze

Pozdrawiam
Powrót do góry
plecionka

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się przedstawisz Rybo,a potem napisz czego nie możesz wytrzymać.

Powrót do góry
koszyk
Pomocnik/ wyplata denka
Pomocnik/ wyplata denka

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i chochlik, Mietasa wszyscy tu znamy,jest bardzo konstruktywny na forum.Wybacz ale jak masz do kolegi, jakieś animozje to proszę w cztery oczy.forum powstało po to aby wszystkim plecionkarzom i wikliniarzom zaczęło się żyć trochę lżej.Mietas zawsze był otwarty na konstruktywną współprace.Nie rozumiem twojej wypowiedzi zwłaszcza że w sumie obraziła kolegę Mietasa. Wypadało by powiedzieć magiczne słowo przepraszam.

Pozdrawiam koszyk.
Andrzej

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to jest Ryba bo o ile mi wiadomo to Ryby nie gadają chyba ze piszą, też chciałbym wiedzieć o co Rybie chodzi Pozrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Pomocnik/ wyplata denka
Pomocnik/ wyplata denka

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryba napisał:
A ty Mieciu dbasz tylko o swój tyłek,sam nie masz firmy tylko kryjesz sie pod suna przykryciem,żadko cie widzałem na imprezach stowarzyszenia.Warto sie Mieciu na tym zastanowić.Jak to wszystko czytam to już normalnie nie mogę wytrzymac!!!
Ryba, na forum obowiązuje kulturalne zachowanie. Masz prywatne problemy z uczestnikiem forum to pisz do niego prywatnie. Jeśli jeszcze raz powtórzysz takie zachowanie to zostaniesz zbanowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
koszyk
Pomocnik/ wyplata denka
Pomocnik/ wyplata denka

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich obecnych i obrażonych.
Ryba a raczej Marku nie jest sztuką kąsać sztuką jest wybaczać zrozumieć i zapomnieć jak i tez pamiętać.bardzo bym chciał przeczytać Twoje przeproszenie dla Miecia.Nie znam szczegółów, ale bardzo i to bardzo przesadziłeś ja sam mam różniące się wiele razy poglądy z Mieciem, ale zawsze rozmawiamy jak partnerzy.Czekam za Twoimi przeprosinami skierowanymi w stronę Miecia.Sorry ale na tym forum i na szacunek kolegów też trzeba sobie zasłużyć an ty w pierwszej wypowiedzi już kąsasz.
Tak nie przystoi.obuć się przyjacielu bo i tak wiele już zgubiłeś. Choć siebie od naleź. pozdrawiam Koszyk.
plecionka

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli Ryba to Marek ,to ma najmniej prawa do krytykowania Miecia.

Powrót do góry
mietas9
Czeladnik
Czeladnik

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawmy już tą sprawę nie warto się tym zajmować Ryba wypisał głupoty
i ,tyle pod taki login mógł się podpisać każdy, być może krytyka kogoś zabolała dla tych co chcą sprawdzić mam link do strony która pokazuje jaka jest prawda przygotowałem tylko kilka z podziękowań i zdjęcia z kosza

http://www.mietas-wiklina.pl/moje.htm
http://www.mietas-wiklina.republika.pl/kosz.html

Pozdrawiam
Powrót do góry
mietas9
Czeladnik
Czeladnik

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden link nie chodzi -poprawiam

http://www.mietas-wiklina.pl/moje.html
Powrót do góry
koszyk
Pomocnik/ wyplata denka
Pomocnik/ wyplata denka

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kolegów:

Przed chwilką dosłownie rozmawiałem z Markiem.
Zarzeka się że , tego postu nie napisał.Znam Go bardzo długo i myślę że, można mu wierzyć.W tej sytuacji ja w stronę Marka magiczne słowo przepraszam posyłam.

Pozdrawiam serdecznie koszyk.
Reklama

Wysłany: Sro Mar 25, 2009 17:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wiklina Polska Strona Główna -> Ogólnopolskie Stowarzyszenie Plecionkarzy i Wikliniarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: